Arjaan by Rotana

Arjaan by Rotana - Dubai Media City

DUBAJ, Spojené arabské emiráty

Arjaan by Rotana se nachází v centru dubajské čtvrti Media City a má výhled na umělé souostroví Palm Jumeirah. Nabízí luxusní pokoje a apartmá, bazén s regulovanou teplotou, ​​vířivku a moderní posilovnu.

Prostorné apartmány a apartmá v hotelu Arjaan by Rotana mají moderní interiér v maurském stylu a balkon s hezkým výhledem na moře a panoráma města. Odpočívat v nich můžete v otevřeném prostoru obývacího pokoje, který je vybavený LCD TV. K dispozici je také kompletně vybavená kuchyň s troubou, sporákem a mikrovlnnou troubou.

O jídlo se vám postará restaurace Veranda, snack bar u bazénu a restaurace Arabesque, kde se podávají snídaně, obědy i večeře. V týdnu se v restauraci Arabesque pořádají také speciální tematické večery zaměřené na různé kuchyně.

Hotel nabízí také oddělený bazén pro děti a službu hlídání dětí. V nepřetržitě otevřené recepci můžete využít službu čištění oděvů, praní prádla a parkování zajišťované obsluhou.

Hotel Arjaan Dubai se nachází na ideálním místě, pouhé 2 km od známé čtvrti JBR a 25 km od dubajského mezinárodního letiště. V blízkosti na vás čekají hlavní nákupní centra, golfové kluby a čtvrť Dubai Marina.

Arjaan by Rotana

DUBAJ, Spojené arabské emiráty

Al Sufouh Road, Al Sufouh, P.O. Box 502828, Dubai, U.A.E.
Tel +971 4 436 0000
Fax +971 4 436 0111

DUBAJ, Spojené arabské emiráty

Pokud jste nenašli, co jste hledali, nebo byste rádi něco jiného, neváhejte nás kontaktovat.

Poptávkový formulář