Proč s námi

Smart Travel Agency je součástí Global Travel Agency s.r.o., která spravuje další značky - Smartconcierge a Smartholidays


Ať již jsou Vaše preference jakékoliv, poradíme, doporučíme a postaráme se o maximální pohodlí na Vašich cestách. Obzvlášť v době, kdy se podmínky cestování často mění, naši podporu opravdu oceníte.

CHCI JET NA SLUŽEBNÍ CESTU

Pokud jste časově vytížení, dejte nám vědět, kam se potřebujete dostat a o vše ostatní už se postaráme za Vás. Na těchto stránkách Vám nabízíme služby nejrůznějšího charakteru. Vyberte si v klidu co Vás zajímá a pošlete nám vyplněný formulář s konkretizací poptávky. Nebo nám jen stručně popište písemně či telefonicky co byste rádi a my Vám zpracujeme nabídku přímo na míru.

CHCI VYZKOUŠET NĚCO NOVÉHO

Pokud přemýšlíte, kam byste se chtěli tentokrát vypravit za novými zážitky, svěřte se do rukou našim specialistům, kteří si s Vámi rádi popovídají a připraví Vám dovolenou přesně podle Vašich představ. Pro lepší představu, kam se podívat, můžete využít náš formulář Dovolená na míru.

CHCI VYRAZIT ZA ODPOČINKEM

Navštivte naše stránky smartholidays, kde si z pohodlí Vašeho domova můžete vybírat z nabídky téměř 300 cestovních kanceláří zájezdy šité Vám přesně na míru.

CESTU SI ORGANIZUJI SÁM

Pak navštivte náš rozcestník, kde máme pro Vás stále se rozšiřující seznam poskytovatelů letenek, hotelů, apartmánů, hostelů, autopůjčoven.

U nás si vybere každý.
Cestujte chytře - cestujte s námi.

Váš Smart Travel Agency tým.