Proč s námi

Smart Travel Agency je součástí Global Travel Agency s.r.o., která již od svého vzniku spolupracuje s Global Management Group, a.s.
Global Management Group je přední českou sportovní agenturou, která se specializuje na zastupování sportovců nejen na českém, evropském ale i světovém trhu.
Pro jejich klienty - hráče, rodiny, obchodní partnery zajišťujeme veškerý servis a komfort při jejich pracovních i soukromých cestách.
Tyto zkušenosti jsme se rozhodli využít a nabídnout všem, kdo často služebně cestují, rádi objevují nové destinace nebo si ve volném čase chtějí dopřát odpočinek v dovolenkových destinacích.

Ať již jsou Vaše preference jakékoliv, poradíme, doporučíme a postaráme se o maximální pohodlí na Vašich cestách.

CHCI JET NA SLUŽEBNÍ CESTU

Pokud jste časově vytížení, dejte nám vědět, kam se potřebujete dostat a o vše ostatní už se postaráme za Vás. Na těchto stránkách Vám nabízíme služby nejrůznějšího charakteru. Vyberte si v klidu co Vás zajímá a pošlete nám vyplněný formulář s konkretizací poptávky. Nebo nám jen stručně popište písemně či telefonicky co byste rádi a my Vám zpracujeme nabídku přímo na míru.

CHCI VYZKOUŠET NĚCO NOVÉHO

Pokud přemýšlíte, kam byste se chtěli tentokrát vypravit za novými zážitky, svěřte se do rukou našim specialistům, kteří si s Vámi rádi popovídají a připraví Vám dovolenou přesně podle Vašich představ. Pro lepší představu, kam se podívat, můžete využít náš formulář Dovolená na míru.

CHCI VYRAZIT ZA ODPOČINKEM

Navštivte naše stránky smartholidays, kde si z pohodlí Vašeho domova můžete vybírat z nabídky téměř 300 cestovních kanceláří zájezdy šité Vám přesně na míru.

CESTU SI ORGANIZUJI SÁM

Pak navštivte náš rozcestník, kde máme pro Vás stále se rozšiřující seznam poskytovatelů letenek, hotelů, apartmánů, hostelů, autopůjčoven.

U nás si vybere každý.
Cestujte chytře - cestujte s námi.

Váš Smart Travel Agency tým.