Burj Al Arab

DUBAJ, Spojené arabské emiráty

Hotel Burj Al Arab sídlí v 321 metrů vysoké budově ve tvaru plachty. Nabízí lázně s komplexními službami, 8 restaurací a barů a luxusní apartmá s celoplošnými okny, kterými je vidět na pobřeží Dubaje.

Apartmá se vyznačují interiéry v teplých tónech s kvalitními tkaninami a otevírá se z nich panoramatický výhled na Perský záliv. V každém je prostorná jídelní část pro 4 až 6 osob.

Ve značkové restauraci Al Mahara hotelu Burj Al Arab, s velkou skleněnou stěnou, přes kterou je vidět do akvária, se podávají speciality z mořských plodů. Restaurace je ideální i pro odpolední čaje a koktejly. Hotelový bar Sky View je zavěšený 200 metrů nad mořem.

Hosté mohou nepřetržitě využívat služby majordoma, který vyjde vstříc jejich různorodým potřebám. Burj Al Arab poskytuje také individuální recepční služby a zajišťuje dopravu na vlastní pláž vybavenou slunečníky a pohodlnými lehátky.

Hosté hotelu Burj Al Arab mají neomezený vstup do 5 minut chůze vzdáleného akvaparku Wild Wadi s řadou atrakcí. Do nákupního centra Souk Madinat Jumeirah lze dojít za 15 minut.

Burj Al Arab

DUBAJ, Spojené arabské emiráty

Jumeirah Beach Road, PO Box 74147, Dubai, UAE
Dubaj

Tel +971 4 301 7777, +420 800 701 483
baainfo@jumeirah.com; reservations@jumeirah.com

DUBAJ, Spojené arabské emiráty

Pokud jste nenašli, co jste hledali, nebo byste rádi něco jiného, neváhejte nás kontaktovat.

Poptávkový formulář