Hilton Vilamoura

Hilton Vilamoura As Cascatas Golf Resort & Spa

Algarve, Portugalsko

Tento luxusní rezort situovaný v přírodním parku nedaleko města Vilamoura se pyšní velkými futuristickými lázněmi a venkovními bazény připomínajícími jezera s vodopády. Golfové hřiště Pinhal se nachází přímo vedle hotelu a hřiště Vilamoura Old Course je vzdáleno 5 minut jízdy.

Hilton Vilamoura As Cascatas nabízí hostům v restauraci Cilantro k ochutnání tradiční portugalská a jihoamerická jídla. Restaurace Moscada podává na terase mezinárodní pochoutky a v restauraci Aquarela můžete ochutnat místní mořské plody. Rubi Bar nabízí sladové whisky a jemná portská vína.

Moderní pokoje mají TV s plochou obrazovkou s místními a mezinárodními programy. K pokojům patří balkon nebo terasa s výhledem na nedaleké golfové hřiště nebo do zahrady.

Součástí lázní je posilovna s nepřetržitým provozem a odpočinková část s vodopády. Těšit se můžete také na terapeutické masáže. Hilton Vilamoura As Cascatas Golf Resort & Spa nabízí také krytý bazén, který připomíná antické mozaikové římské lázně.

Hilton Vilamoura poskytuje večer bezplatnou kyvadlovou dopravu do přístavu Vilamoura. V letních měsících jezdí také bezplatná doprava na pláž Falesia, která je vzdálená asi 3 km.

Hilton Vilamoura

Algarve, Portugalsko

Rua da Torre d'Agua, Lote 4.11.1B Vilamoura, Algarve, 8125-615
Tel +351 289 304000
info.vilamoura@hilton.com

Algarve, Portugalsko

Pokud jste nenašli, co jste hledali, nebo byste rádi něco jiného, neváhejte nás kontaktovat.

Poptávkový formulář