Jumeirah Beach Hotel

DUBAJ, Spojené arabské emiráty

Tento luxusní 5hvězdičkový hotel v Dubaji má soukromou pláž, 16 restauračních zařízení, 5 bazénů a lezeckou stěnu. Jumeirah Beach Hotel nabízí všem hostům neomezený vstup do vodního parku Wild Wadi.

Jumeirah Beach Hotel má prostorné pokoje s celoplošnými okny a výhledem na Perský záliv. Ve všech je k dispozici také kabelová LCD TV, večerní rozestlání postele a Wi-Fi zdarma.

V hotelu Jumeirah Beach se připravují jídla nejrůznějších světových kuchyní včetně libanonské, argentinské a italské. V řadě restaurací si lze vybrat i z dětského jídelníčku. Na občerstvení vás bude lákat střešní bar Lounge 360 a bar Ocean Blue v hotelovém bazénu.

V hotelovém centru Pavilion Marina & Talise na vás čekají tenisové kurty, potápěčské centrum s certifikátem PADI, nejmodernější posilovna, hodiny aerobiky i lázně s kompletními službami. Pro nejmenší hosty organizuje denní aktivity dětský klub Sinbad.

Jumeirah Hotel je vzdálený 10 minut jízdy autem od obchodního domu Mall of the Emirates a 20 km od dubajského mezinárodního letiště.

Jumeirah Beach Hotel

DUBAJ, Spojené arabské emiráty

Jumeirah Beach Road, Po Box 11416,
Dubai, 11416,
Spojené arabské emiráty

Tel +971 4 348 0000
jbhinfo@jumeirah.com

DUBAJ, Spojené arabské emiráty

Pokud jste nenašli, co jste hledali, nebo byste rádi něco jiného, neváhejte nás kontaktovat.

Poptávkový formulář