Kempinski Hotel Mall of the Emirates

Kempinski Hotel Mall of the Emirates

DUBAJ, Spojené arabské emiráty

Tento 5hvězdičkový hotel řetězce Kempinski nabízí služby concierge dostupné 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Je propojen s krytým lyžařským areálem Ski Dubai a nákupním centrem Mall of the Emirates. Hotel má pro hosty připraveny luxusní pokoje s lustry, stylový doutníkový bar a ájurvédské wellness centrum.

Kempinski Hotel Mall of the Emirates nabízí luxusně zařízené pokoje s mramorovou koupelnou, velkou LCD TV a jídelním koutem. Některé se mohou pochlubit výhledem na lyžařský areál Ski Dubai a jsou zařízené v alpském stylu.

Kempinski Hotel má 5 restaurací. Jednou z nich je Aspen by Kempinski, kde se každé odpoledne podává čaj. Salero Tapas & Bodega připravuje autentické pokrmy španělské kuchyně. Mosai Chill nabízí u bazénu nápoje a vodní dýmku, zatímco K Grill podává steaky připravované na dřevěném uhlí i grilované tandoori pokrmy a 1897 Bar prodává různé doutníky.

Relaxovat můžete ve fitness centru K Wellness, které je zařízeno nejmodernějším vybavením a ve kterém na vás čeká posilovna, nekonečný bazén a tenisové kurty. Wellness centrum Softouch vás bude hýčkat ájurvédskými procedurami.

Kempinski Mall of the Emirates Hotel pro vás může u přepážky concierge s nepřetržitým provozem zajistit účast na pouštním safari, okružní prohlídky Dubaje nebo přepravu na dubajské mezinárodní letiště vzdálené 20 minut jízdy. Aquapark Wild Wadi je 3 km daleko.

Kempinski Hotel Mall of the Emirates

DUBAJ, Spojené arabské emiráty

Sheikh Zayed Road, Al Barsha, P.O. Box 120679, Dubai, United Arab Emirates
Tel +971 4 341 0000
Fax +971 4 409 5013
reservations.malloftheemirates@kempinski.com

DUBAJ, Spojené arabské emiráty

Pokud jste nenašli, co jste hledali, nebo byste rádi něco jiného, neváhejte nás kontaktovat.

Poptávkový formulář