Kempinski Hotel & Residences Palm Jumeriah

Kempinski Hotel & Residences Palm Jumeirah

DUBAJ, Spojené arabské emiráty

Tento rezort palácového stylu se nachází na malebném umělém souostroví Palm Jumeirah a nabízí luxusní apartmá s výhledem na lagunu nebo Arabský záliv. Jeho součástí je wellness centrum s kompletní nabídkou služeb a soukromá písečná pláž s výhledem na panorama Dubaje.

V elegantní restauraci Brunello se podávají pokrmy pravé středomořské kuchyně. Šťavnaté steaky a plody moře si můžete vychutnat u grilu na pláži. Bar K-West nabízí koktejly a doutníky.

Kempinski Hotel & Residences Palm Jumeirah nabízí ubytování v apartmá s jídelní/obývací částí, plně vybavenou kuchyní a vlastním balkonem. K vybavení každého apartmá patří DVD přehrávač, 40palcová TV s plochou obrazovkou a Hi-Fi systém.

Hosté mohou odpočívat pod palmami, které obklopují velký bazén u moře, nebo si zacvičit v supermoderní posilovně. Zkušený personál wellness centra poskytuje hostům relaxační tělové zábaly, manikúru a celou řadu kosmetických procedur.

Hosté mohou chodit po obchodech v hotelu Kempinski nebo využít bezplatnou kyvadlovou dopravu do nákupního centra Mall of the Emirates.

Kempinski Hotel & Residences Palm Jumeriah

DUBAJ, Spojené arabské emiráty

Crescent West, Palm Jumeirah ,P.O. Box 213208, Dubai
Tel +971 4 444 20 00

DUBAJ, Spojené arabské emiráty

Pokud jste nenašli, co jste hledali, nebo byste rádi něco jiného, neváhejte nás kontaktovat.

Poptávkový formulář