Sofitel Dubai The Palm Resort & Spa

DUBAJ, Spojené arabské emiráty

Sofitel Dubai The Palm Resort & Spa se nachází na ikonickém umělém souostroví Palm Jumeirah a vládne v něm atmosféra Polynésie. Nabízí Wi-Fi zdarma, 8 restaurací, 7 barů a noční klub. Čeká zde na vás také soukromá pláž, 3 bazény a dětský klub Amura.

Sofitel má všechny pokoje, apartmá a apartmány s výhledem na moře, na souostroví Palm nebo na rezort. Ve všech najdete TV s plochou obrazovkou, minibar, příslušenství pro přípravu kávy a čaje, šatní skříň a dokovací stanici značky Bose. Součástí apartmá a apartmánů je obývací pokoj s jídelním koutem a vlastní koupelna.

Sofitel podává jídla z celého světa a těšit se tak můžete na lahůdky mezinárodní, francouzské, asijské i italské kuchyně. Porter House připravuje šťavnaté steaky a grilovaná jídla a na pláži najdete bar Maui Beach s nabídkou koktejlů.

K dispozici je také wellness centrum So Spa s 28 místnostmi pro nejrůznější procedury, bazénem s mořskou vodou, saunou a výběrem francouzských kosmetických ošetření včetně masáží. V nejmodernější posilovně So Fit na vás čekají ty nejlepší kardio přístroje. Za dobrodružstvím se můžete vydávat z přístavního mola. V areálu jsou k dispozici také 2 tenisové kurty.

Sofitel Dubai The Palm Resort & Spa je vzdálený 700 metrů od aquaparku Atlantis Aqua. Za 20 minut od něj dojedete k mrakodrapu Burj Khalifa a k nákupnímu centru Dubai Mall. Jízda na dubajské mezinárodní letiště trvá autem 35 minut.

Sofitel Dubai The Palm Resort & Spa

DUBAJ, Spojené arabské emiráty

The Palm Jumeirah
East Crescent road
55558 - DUBAI
Spojené arabské emiráty

Tel (+971)0/44556677
Fax (+971)0/44556670
H6541@sofitel.com

DUBAJ, Spojené arabské emiráty

Pokud jste nenašli, co jste hledali, nebo byste rádi něco jiného, neváhejte nás kontaktovat.

Poptávkový formulář