The Address Downtown Dubai

The Address Downtown Dubai

DUBAJ, Spojené arabské emiráty

The Adress je sofistikovaný hotel, který sídlí v nádherné výškové budově s výhledem na dubajskou fontánu. Je v něm nekonečný bazén, nepřetržitě otevřená posilovna a holistické lázně s panoramatickým výhledem.

The Address, Downtown Dubai nabízí ubytování v prostorných pokojích s etnickými dekoracemi a nejmodernějším vybavením. Obývací pokoj je vybavený TV s plochou obrazovkou se satelitními kanály a dokovací stanicí pro iPod.

Hosté si mohou vybrat mezi 7 gurmánskými restauracemi, ve kterých se podávají pokrmy různých světových kuchyní, od asijské po latinskoamerickou včetně specialit Blízkého východu. Z baru Neos v 63. poschodí se skýtá pohled na proměnlivé panorama Dubaje.

Hotel se nachází hned vedle nákupního a zábavního centra Souk Al Bahar. K oblíbeným lákadlům v blízkosti hotelu patří známý mrakodrap Burj Khalifa a Dubai Mall, největší nákupní centrum na světě. Přeprava limuzínou je k dispozici na vyžádání a transfer z letiště může hotel také zajistit. Hotelové parkoviště můžete využívat zdarma.

The Address Downtown Dubai

DUBAJ, Spojené arabské emiráty

Mohammed Bin Rashid Boulevard, Downtown Dubai, PO Box 123234, Dubai
Tel +971 4 436 8888
Fax +971 4 436 8880
downtowndubai@theaddress.com

DUBAJ, Spojené arabské emiráty

Pokud jste nenašli, co jste hledali, nebo byste rádi něco jiného, neváhejte nás kontaktovat.

Poptávkový formulář