The Address Montgomerie Dubai

The Address Montgomerie Dubai

DUBAJ, Spojené arabské emiráty

Tento 5hvězdičkový dubajský rezort se nachází uprostřed svěže zelených golfových hracích ploch, upravených zahrad a jezer a nabízí luxusní pokoje s bezplatným připojením k internetu, 18jamkové mistrovské golfové hřiště, lázně i venkovní bazén.

The Address Montgomerie Dubai poskytuje moderní a stylové pokoje vybavené TV s 32palcovou plochou obrazovkou, CD a DVD přehrávačem, bohatě zásobeným barem a gurmánským kávovarem.

The Montgomerie má bezplatnou půjčovnu golfového vybavení a milovníci golfu jistě uvítají také rozsáhlé tréninkové zázemí, 2 golfové prodejny a Clubhouse.

V lázních Angsana Spa si hosté mohou vychutnat relaxační masáže a najdou zde i kryté relaxační bazénky, parní sauny nebo moderní posilovnu. Od venkovního bazénu se můžete kochat malebným výhledem na 18. jamku.

Montgomerie Dubaj má celkem 4 zařízení podávající jídlo a nápoje. V cenou vyznamenané restauraci Nineteen jsou připravovány gurmánské pokrmy mezinárodní kuchyně a zajít můžete také do doutníkového salonu Monty Cristo´s s bohatou nabídkou kvalitních doutníků a jednodruhových whisky.

The Address Montgomerie Dubai stojí 2,2 km od dubajského přístavu a 2,9 km od komplexu Dubai Internet City. Soukromé hotelové parkoviště lze využívat zdarma.

The Address Montgomerie Dubai

DUBAJ, Spojené arabské emiráty

Emirates Hills, Dubai, P.O. Box 36700, Dubai
Tel +971 4 390 5600
Fax +971 4 360 8981
montgomerie@theaddress.com

DUBAJ, Spojené arabské emiráty

Pokud jste nenašli, co jste hledali, nebo byste rádi něco jiného, neváhejte nás kontaktovat.

Poptávkový formulář