The Palace Downtown Dubai

The Palace Downtown Dubai

DUBAJ, Spojené arabské emiráty

The Palace Downtown sídlí v tradičním paláci a může se pochlubit výhledem na dubajskou fontánu i vodní nádrž kolem dubajského mrakodrapu Burdž Chalífa. V hotelu na vás čeká arabské wellness centrum a posilovna s osobním trenérem.

The Palace Downtown poskytuje pokoje zařízené v moderním stylu Blízkého východu s balkony a luxusními koupelnami. Ve všech najdete interaktivní TV systém, DVD přehrávač a bezplatné Wi-Fi.

V hotelu si můžete vybrat ze 4 vynikajících restaurací s širokou nabídkou pokrmů od argentinských steaků až po thajské kari. V jídelnách s celodenním provozem se formou bufetu podávají speciality ze Středomoří a Blízkého východu. V restauraci Ewaan se podává bezplatná snídaně formou bufetu.

K zázemí hotelu The Palace patří venkovní bazén lemovaný palmami a wellness centrum s různými tělovými i kosmetickými procedurami. Hosté si mohou také dopřát hammam, monzunové sprchy, vířivku a parní lázeň.

The Palace Downtown se nachází 5 minut chůze od obchodního centra Dubai Mall a nákupního a zábavního centra Souk Al Bahar.

The Palace Downtown Dubai

DUBAJ, Spojené arabské emiráty

Mohammed Bin Rashid Boulevard, Downtown Dubai, P.O. Box 9770, Dubai
Tel +971 4 428 7888
Fax +971 4 428 7999
info@thepalace-dubai.com

DUBAJ, Spojené arabské emiráty

Pokud jste nenašli, co jste hledali, nebo byste rádi něco jiného, neváhejte nás kontaktovat.

Poptávkový formulář