Francie

PAŘÍŽ

Zaleťte si na prodloužený víkend do Paříže. Poznejte evropskou metropoli, která nabízí nejen památky, muzea, ale i zábavu. Nechte se očarovat krásou tohoto města.

TIP NA UBYTOVÁNÍ

Hotel Golden Tulip Opera de Noailles ****

Moderní hotel Golden Tulip Opera de Noailles se nachází v centru Paříže, jen pár kroků od budovy Opéra Garnier. Nabízí klimatizované pokoje s bezplatným Wi-Fi.

Všechny pokoje jsou zvukotěsné a mají vlastní koupelnu s vanou a sprchovým koutem, TV se satelitním příjmem a minibar. Většina pokojů je otočena do hotelové zahrady a některé mají vlastní terasu. Opera de Noailles podává každé ráno snídaně formou bufetu a hosté se za pěkného počasí mohou nasnídat v japonské zahradě a na terase. K dispozici je také bar a hala, kde si hosté mohou odpočinout u otevřeného ohně. V hotelu je sauna a fitness centrum.

Rezervujte si svůj pobyt zde: https://booki.ng/2Fs4OuP

 

DEAUVILLE - NORMANDIE

Normandie je historické území v severozápadní Francii, které vlastní velké přírodní památky a krásy, jako jsou ohromující pobřežní skalní formace a ospalý příjemný venkov a hlavně místní příroda. Francouzská obec Deauville má přezdívku královna normandských pláží a svou pozornost si získává také díky zdejší významné dostihové dráze zvané Hippodrome de la Touques.

TIP NA UBYTOVÁNÍ

Hôtel Barrière Le Normandy *****

Hotel je postaven ve stylu Anglo-Normandie a nabízí stravování v restauraci nebo na terase s výhledem na soukromou zahradu. Individuálně zařízené pokoje jsou vybavené satelitní TV, trezorem a Wi-Fi připojením. Hotel se nachází jen 2 minuty chůze od Promenade Les Planches a 200 metrů od kasina v Deauville. V okolí najdete širokou škálu luxusních obchodů.

Rezervujte si svůj pobyt zde: http://bit.ly/barriere-le-normandy

 

BORDEAUX

Bordeaux je přístav na řece Garonne a leží v departmentu Gironde na jihozápadě Francie. Toto krásné historické místo je světové centrum vinařství. Koná se zde světoznámý veletrh Vinexpo. Ekonomika vína v oblasti Bordeaux představuje 14,5 miliardy eur ročně. Víno se v departmentu Gironde pěstuje na 120 000 ha a jeho historie sahá do 8. stol. Historická část města byla zapsána do seznamu Světového kulturního dědictví UNESCO jako vynikající soubor architektury 18. stol. Pokud se sem vydáte, rozhodně navštivte Katedrálu Sv.Ondřeje, která vévodí městu, ornitologický park Le Teich, muzeum krásných umění a přístav De Larros.

TIP NA UBYTOVÁNÍ

InterContinental Bordeaux Le Grand Hotel *****

Tento 5hvězdičkový hotel stojí přímo naproti divadlu Grand Théâtre de Bordeaux v samém srdci historického centra města. Nabízí služby concierge, hlídání dětí (na požádání), gurmánské restaurace a wellness centrum. Ke standardnímu vybavení klimatizovaných pokojů patří LCD TV a rádiový systém Bose Wave. Je v nich také zdarma dostupné Wi-Fi. Pokoje jsou zařízené nábytkem z 19. století a mají elegantní mramorovou koupelnu s vanou, kde je připraven župan a přezůvky.

Snídani si můžete nechat přinést přímo na pokoj, nebo si vybrat ze štědrého bufetu. Před večeří v restauraci Le Bordeaux můžete navštívit střešní bar a potěšit se výhledem na Bordeaux. Gastronomická restaurace Le Pressoir d'Argent podává inovativní pokrmy z darů moře.

Rezervujte si svůj pobyt zde: http://bit.ly/intercontinental-bordeaux