Rusko

MOSKVA

Moskva je rozhodně jedním z nejatraktivnějších turistických cílů Ruska. Mezi hlavní historické památky patří bezpochyby Rudé náměstí, kde se konaly a stále konají státní oslavy, pochody i protesty, GUM - jedno z nejznámějších nákupních center na světě, Chrám Vasila Blaženého, Mauzoleum V.I.Lenina a Kreml. Na Rudém náměstí nalezneme také GIM - historické muzeum mapující dějiny ruského národa od starověku po 21. století. Za zmínku stojí také moskevské metro. Vzhledem k častým dopravním zácpám je metro nejspolehlivějším způsobem přepravy po městě.

TIP NA UBYTOVÁNÍ

InterContinental Moscow Tverskaya *****

Tento hotel se nachází v srdci Moskvy na ulici Tverskaja, 5 minut chůze od Puškinova náměstí. Nabízí nepřetržitě otevřenou posilovnu a Wi-Fi zdarma. Hotel má také saunu a parní saunu. Restaurant Chekhonte s otevřenou kuchyní podává moderní variace tradiční ruské kuchyně. Koktejly a pokrmy z čokolády si můžete vychutnat v baru P-Square s mramorovými sloupy a třpytivými lustry.

Rezervujte si svůj termín zde: http://bit.ly/intercontinental-tverskaya

LYŽOVÁNÍ V SOČI

Soči je jedinečná destinace s úžasnými horami a kulturou odlišnou od té, jakou známe z jiných lyžařských letovisek v Evropě.

TIP NA UBYTOVÁNÍ

Radisson Blu Resort & Congress Centre *****

Hotel se nachází na pobřeží Černého moře v přímořském letovisku Adler, kde je i bývalá olympijská vesnice. Nabízí krytý bazén, fitness centrum, vyhřívaný venkovní bazén, Pace Health Club, saunu, tureckou parní lázeň, vířivku, masáže a bezplatné Wi-Fi v celém hotelu. V blízkosti hotelu se nachází i 300 metrů dlouhá písečná pláž s lehátky, slunečníky a sportovním hřištěm.

Rezervujte si svůj pobyt zde: http://bit.ly/soci-radisson-blu