Španělsko

BARCELONA

Gran Hotel La Florida *****

Tento pětihvězdičkový hotel stojí na kopci Tibidabo a nabízí nádherný výhled na Barcelonu a Středozemní moře. Hotel má terasy a zahrady s panoramatickým výhledem, krásné wellness centrum s krytým i venkovním bazénem. K dispozici je také vířivka, sauna, tlaková sprcha a řada fitness vybavení. Hotelová restaurace Barcelonas podává gurmánské pokrmy katalánské, španělské a středomořské kuchyně. Do centra Barcelony se z hotelu dostanete 3x denně kyvadlovou dopravou.

Rezervujte si svůj pobyt zde: http://bit.ly/la-florida-barcelona

 

VALENCIE

Toto nádherné španělské město se nachází v jižní části Španělska na pobřeží Středozemního moře a nabídne Vám vše po čem toužíte - krásné pláže, bezkonkurenční noční život, úchvatnou architekturu, světový fotbalový tým a skvělou středomořskou kuchyni. Z Valencie kromě jiného pochází "paella" - typické španělské jídlo. Valencie je také známá oslavami "Las Fallas" - jedna z nejhlučnějších a nejznámějších oslav ve Španělsku, během které můžete vidět ohromná představení karikatur. Při návštěvě Valencie byste rozhodně neměli vynechat návštěvu futuristického Města vědy a umění navržené Santiagem Calatravou.

TIP NA UBYTOVÁNÍ

Ayre Hotel Astoria Palace ****

Hotel se nachází v historickém centru města, v jedné z nejmalebnějších čtvrtí ve Valencii. V blízkosti můžete navštívit nespočet kostelů, paláců a náměstí. Všechny pokoje mají zdarma dostupné Wi-Fi připojení. Snídaně se podává v 9.patře, odkud je krásný výhled na město. Navštívit můžete také hotelovou restauraci AB Vinatea, kde najdete širokou nabídku středomořských pokrmů.

Rezervujte si svůj pobyt zde: http://bit.ly/ayre-astoria-palace

 

MALLORCA

Mallorca je největším Baleárským ostrovem, který nabízí příznivé podnebí, přírodní krásy a kulturní bohatství. Slunce zde svítí více než 300 dní v roce a moře má po většinu času příjemnou teplotu. Na severozápadním pobřeží se nachází majestátní hory zvedající se přímo od mořského břehu. Nejkrásnější pláže najdete v letovisku Alcudia, luxusu si můžete dopřát v letovisku Playa de Muro a mezi nejoblíbenější letoviska patří také Cala d´Or.

TIP NA UBYTOVÁ

Iberostar Albufera Playa ****

Tento stylový hotel se nachází u pláže letoviska Playa de Muro a nabízí elegantní pokoje s klimatizací a zařízeným balkonem, tenisový kurt, 2 kurty na paddle tenis a 3 venkovní bazény. Ve všech prostorách lze zdarma vyžívat vysokorychlostní Wi-Fi. Hotel stojí na území národního parku S'Albufera, na pobřeží mallorského zálivu Alcúdia. Hotel má 1 à la carte restauraci a 2 samoobslužné restaurace, ve kterých se vaří před zraky hostů. V létě je otevřená restaurace Tamarindos s terasou u moře a nádherným výhledem. V hotelu probíhají koncerty a různá další vystoupení a aktivity vhodné pro všechny věkové kategorie. Nabídka hotelu dále zahrnuje krytý bazén, vířivku, saunu a posilovnu. V kosmetickém salonu si lze rezervovat masáže či ošetření obličeje. Je zde také tenisový kurt.

Rezervujte si své ubytování zde: http://bit.ly/iberostar-albufera-playa